Wygrana w Fleet Derby dla pojazdów elektrycznych

IVECO eDaily wygrywa Fleet Derby w kategorii samochód elektryczny o DMC do 3,5 tony

Fleet Derby Daily

W pełni elektryczny pojazd dostawczy IVECO eDaily zwyciężył w swojej kategorii. „Samochody dostawcze – samochód elektryczny o DMC do 3,5 t” w 13. edycji plebiscytu flotowego Fleet Derby.

Warszawa, 19 czerwca 2024 r.

IVECO eDaily został doceniony przez profesjonalistów branży flotowej, zdobywając największą liczbę głosów w swojej kategorii w plebiscycie Fleet Derby.

Ten wyjątkowy pojazd jest elektrycznym odpowiednikiem popularnego i najbardziej wytrzymałego spośród lekkich pojazdów użytkowych modelu Daily. eDaily oferuje te same imponujące możliwości i wszechstronność przy zerowej emisji spalin. Dzięki mocnej ramowej konstrukcji podwozia, IVECO eDaily może bezkonkurencyjnie ciągnąć przyczepę do 3,5 tony i przewozić ładunki do 4 ton. Innowacyjna modułowa konfiguracja z jednym, dwoma, trzema, a teraz także czterema akumulatorami pozwala idealnie zbalansować wymagania dotyczące ładowności i zasięgu. Może on wynieść nawet do 400 km w warunkach miejskich. (cztery akumulatory dostępne są w przypadku podwozia z kabiną o DMC 7,2 tony i rozstawie osi 5100 mm). Wymienny charakter akumulatora zapewnia najwyższą elastyczność floty w przypadku zmiany roli pojazdu. Zachowuje przy tym DNA IVECO Daily i dodaje imponujące osiągi w wersji elektrycznej, umożliwia większej liczbie operatorów elektryfikację floty.

Przełomową cechą eDaily jest także moc przystawki mocy (ePTO). Jako jedyny elektryczny pojazd dostawczy dostępny obecnie w sprzedaży, eDaily oferuje moc przystawki do 50 kW. Dzięki temu możliwości zabudowy oraz montażu różnorodnego sprzętu jeszcze bardziej się poszerzają.

Plebiscyt Fleet Derby jest dedykowany dostawcom rynkowym oraz jego odbiorcom. Celem plebiscytu jest prezentacja i promocja produktów i usług dostępnych w ofercie rynkowej, które kształtują rynek i mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej i flotowej. Plebiscyt jest uznaną i prestiżową marką na polskim rynku. Głosowanie odbywa się online, a głosy oddają głównie profesjonaliści branży flotowej.

Fleet Derby Nagroda
Fleet Derby Logo
Call Now Button