Biuro obsługi klienta


Magda Gorzkowska
Kierownik Biura Obsługi Klienta

Katarzyna Misior
Doradca Serwisowy
e-mail: katarzyna.misior@tirmet.pl

Maja Sacharuk
Doradca Serwisowy, Specjalista ds. gwarancji
e-mail: maja.sacharuk@tirmet.pl

Karolina Chmiel-Polkowska
Doradca Serwisowy
e-mail: karolina.polkowska@tirmet.pl

Dział Handlowy


Agata Węgrzyniak
Partner Biznesowy

Adrian Perkowski
Partner Biznesowy

Dział logistyki i części


Artur Harasim
Kierownik Działu Części
e-mail: artur.harasim@tirmet.pl

Marek Szwed
Doradca ds. części zamiennych

Bartosz Polkowski
Doradca ds. części zamiennych

Serwis


Paulina Domagała
Kierownik Serwisu

Karol Rosa
Kierownik Zmiany
e-mail: karol.rosa@tirmet.pl

Artur Aleksandrowicz
Kierownik Zmiany

Grzegorz Ruszkowski
Koordynator techniczny

Marcin Olszewski
Diagnosta
e-mail: marcin.olszewski@tirmet.pl

Marketing

Katarzyna Remiszewska

Dyrektor oddziału

Marcin Sacewicz
Dyrektor Oddziału Gręzów
Call Now Button